Wouters: ‘Wat hier gebeurd heb ik nog nooit meegemaakt’
Feyenoord is volgens veel mensen de club met de trouwste supporters in Nederland. De Kuip is vaak goed gevuld en ook op de trainingen zijn over het algemeen toeschouwers. Ook assistent-trainer Jan Wouters geniet met volle teugen in de havenstad.
“Feyenoord is een mooie topclub in Nederland waar entourage en beleving ongekend zijn. Bovendien is Feyenoord een heel warme club vanwege de mensen waarmee je werkt. Ik heb er een heel goed gevoel over, het is erg fijn om hier te werken”, zo zegt de assistent van Gio tegen Hand in Hand.
Wouters vindt de aanhang van Feyenoord zelfs beter dan die van Bayern München, waar hij tussen 1992 en 1994 in de basis stond: “Bij Bayern München kwamen er ook veel mensen naar de training, maar wat er hier gebeurt heb ik nog nooit meegemaakt. De supporters van Feyenoord leven intens met de club mee. Dat is toch wel uniek”, concludeert de 55-jarige Wouters.
Bron: Soccernews.nl