Nieuws

Vraagprijs van 9 miljoen lijkt struikelblok voor Lazio

on

SS Lazio vreest Stefan de Vrij mis te lopen. De centrale verdediger van Feyenoord scoorde in de met 5-1-gewonnen wedstrijd van het Nederlands Elftal tegen Spanje. De vraagprijs van de Rotterdamse club zal daardoor niet meer gaan zakken.

La Gazzetta dello Sport meldt dat Lazio een bod van vijf miljoen euro had uitgebracht op De Vrij. De speler zelf heeft ook al gesprekken gehad met de Italiaanse club, maar de vraagprijs van Feyenoord lijkt nu een probleem te gaan vormen.

Technisch directeur Martin van Geel had een bod van negen miljoen euro geëist. Door de basisplaats van De Vrij op het wereldkampioenschap en zijn goal tegen Spanje voelen de Italianen de bui al hangen. Meerdere clubs hebben De Vrij nu op de korrel, waardoor SS Lazio al voorzichtig het vizier gaat verleggen op andere spelers.

Bron: Soccernews.nl

20140614-182452-66292785.jpg

You must be logged in to post a comment Login