Er lijkt vooralsnog amper interesse te zijn in zowel Graziano Pellè als Daryl Janmaat. De twee sterkhouders werden de afgelopen weken veelvuldig genoemd als spelers die deze zomer een mooie transfer zouden kunnen maken, maar volgens de Telegraaf heeft nog geen een club zich gemeld.
Afgelopen zomer zou Feyenoord nog een bod van tien miljoen euro hebben gekregen op Pellè. De Rotterdammers wilden de toen pas net definitief van Parma overgenomen Italiaan niet laten vertrekken. Momenteel heeft de topschutter nog een contract voor drie seizoenen in de Kuip.
Voor Janmaat zou er al interesse zijn geweest van Arsenal. Maar de FA Cup-winnaar zou zich zijn gaan afvragen of de rechtsback verdedigend wel klaar is voor de Premier League zich en daarom oriënteren op andere clubs. De international, die The Gunners wellicht nog op het WK in Brazilië kan overtuigen, heeft nog een contract voor een seizoen bij Feyenoord.
Bron: Soccernews.nl
You must be logged in to post a comment Login