Van Geel benadrukt belang nieuw onderkomen

Geplaatst op 04 januari 2013 in Nieuws

Share this…

Martin van Geel benadrukt het belang van een nieuw onderkomen. Volgens de technisch directeur kan Feyenoord na de wederopstanding enkel grotere stappen zetten als dit jaar wordt besloten een nieuw stadion te bouwen. De beleidsbepaler onderstreept dat een nieuwe thuishaven nodig is om structureel bovenin mee te draaien.

Aansluiting bij de andere drie Nederlandse topclubs is alleen mogelijk als de begroting fors stijgt, weet Van Geel. De Noord-Brabander legt in De Telegraaf uit dat het voor de clubleiding geen probleem is om in het huidige stadion te blijven. “Maar dat kan alleen als iedereen dan accepteert dat we voor jaren om de vijfde of zesde plaats zullen spelen. Want dat is de realiteit”, aldus Van Geel.

“Wat we vorig seizoen en dit seizoen hebben gepresteerd is ongelooflijk als je ziet met welke middelen en budgetten dat gebeurt”, meent de beleidsmaker. “Qua omzet liggen we 60 miljoen euro achter op Ajax, 30 miljoen achter op PSV en 20 miljoen achter op FC Twente. Met John Guidetti en Graziano Pelle hebben we voltreffers gehad. Je kunt niet verwachten dat je zo’n vondst elk seizoen hebt.”

Bron: soccernews.nl

Share this…