Nieuws

Van der Gijp: ‘Uitstraling nekt Koeman in race om bondscoachschap’

on

René van der Gijp verwacht niet dat Ronald Koeman de opvolger wordt van Louis van Gaal. De voormalig voetballer denkt namelijk dat de Nederlandse voetbalbond geen fan is van de uitstraling van de huidige trainer van Feyenoord.

“Guus Hiddink maakt meer kans dan Ronald Koeman”, vertelde Van der Gijp in zijn wekelijkse column in Voetbal International. “Volgens mij heeft de KNVB moeite met de uitstraling van Koeman. En daar hebben ze ook gegronde reden toe, vind ik.”

“Op de bank bij Feyenoord zie je hem anderhalf uur lijden”, ging Van der Gijp verder met zijn verhaal over een van de bondscoachkandidaten. “Ik denk dat de KNVB liever kiest voor iemand met een iets positievere uitstraling. Niets ten nadele van de trainer Koeman, maar ik vermoed dat ze bij de bond liever iemand hebben die de rol van uithangbord van het Nederlandse voetbal beter kan vervullen dan Ronald.”

Bron: Soccernews.nl

You must be logged in to post a comment Login