Van Bronckhorst hoopt dat Clasie mee gaat naar WK

Geplaatst op 20 mei 2014 in Nieuws

Share this…

Giovanni van Bronckhorst zou het geweldig vinden als bondscoach Louis van Gaal besluit om Jordy Clasie mee te nemen naar het WK in Brazilië. De voormalig speler verwacht namelijk dat de middenvelder van Feyenoord kan gaan verrassen.

“Ik verwacht veel van Clasie en ik hoop dat hij voor een verrassing kan zorgen”, tekende het Helden Magazine op uit de mond van Van Bronckhorst. “Hij is een enorm slimme speler en een meerwaarde voor het team.”

Ook ziet de voormalig speler Memphis Depay graag meereizen naar Brazilië. “Hem vind ik een speler die kans maakt om mee te gaan. Hij heeft afgelopen seizoen goed gepresteerd en geldt net als Jean-Paul Boëtius als een groot talent. Beiden hebben alles in zich om een topspeler te worden”, sloot Van Bronckhorst af.

Bron: Soccernews.nl

Share this…