Van Bronckhorst: ‘In beginfase heel slordig’
Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst kon na afloop van de verloren wedstrijd tegen PSV niet anders concluderen dat het een terechte nederlaag was. De coach zag zijn ploeg mede door persoonlijke fouten met 3-1 onderuit gaan. “PSV is een slimme ploeg en maakt daar gebruik van,” zegt Van Bronckhorst.
“We hebben in fases van de wedstrijd zeker niet goed gespeeld. Na de voorsprong gingen we iets te veel achterover leunen en ook in balbezit was het de eerste twintig minuten gewoon heel slordig,” vervolgt de oud-speler. “PSV was de betere ploeg, maar ik heb ook een fase gezien waarin we de 2-2 moesten maken. Die kansen moet je benutten.”
In de slotfase kreeg Feyenoord bij een 2-1 achterstand een strafschop tegen na een vermeende overtreding van Eljero Elia. Daar was echter weinig aan de hand. “Dat is bepalend voor de wedstrijd, maar je weet dat je soms ook een penalty onterecht mee krijgt. Vandaag is het andersom. We moeten ook meer naar het spel kijken dan naar dat moment.”
Volgens de trainer hebben de resultaten in de eerste drie duels het spel van de Rotterdammers niet verbloemd. “Die wedstrijden hebben we in fases goed gespeeld. Dat weet iedereen. Nu heb je na vier wedstrijden negen punten en na de interlandperiode gaan we verder met de lijn die we ingezet hebben,” aldus Van Bronckhorst tegenover RTV Rijnmond.
Bron; Rijnmond.nl