Nieuws

Transfer Leerdam naar Vitesse lijkt van de baan

on

Het is nog maar de vraag voor welke club Kelvin Leerdam komend seizoen in actie zal komen. De verdediger bereikt aan het eind van vorig jaar een akkoord met de clubleiding van Vitesse, maar door het vertrek van Fred Rutten lijkt die transfer van de baan.

De Telegraaf heeft dinsdagochtend naar buiten gebracht dat de transfer van huidige verdediger van Feyenoord van de baan is vanwege het vertrek van de trainer. Rutten zou de voornaamste reden zijn geweest dat Leerdam koos voor de Arnhemmers.

De mandekker bevestigde maandag dat hij voornamelijk voor Vitesse koos door Rutten. “Door zijn vertrek is wel een belangrijke ‘basis’ weggevallen voor mij. Rutten was een voorname reden om voor die club te kiezen”, aldus de mandekker, die bij Feyenoord beschikt over een aflopend contract, aan NUsport.

Bron: Soccernews.nl

You must be logged in to post a comment Login