Feyenoord wijst supporters die van plan zijn de eerste Eredivisiewedstrijd van het nieuwe seizoen zondag live op televisie te volgen erop dat het duel niet wordt uitgezonden op FOX Sports 1. De zender heeft besloten de stadsderby tegen Sparta op FOX Sports 2 te programmeren.
FOX heeft verder aangegeven de livewedstrijden van zowel Feyenoord als Ajax en PSV voortaan vaker niet op het eerste kanaal te programmeren. Met name voor supporters die momenteel via hun kabelaanbieder alleen FOX Sports 1 ontvangen is dit uiteraard een vervelende maatregel. Feyenoord, dat pas deze week op de hoogte werd gesteld van dit besluit, zal met FOX om de tafel gaan over deze aanpassing. Dit omdat deze er voor veel supporters toe kan leiden dat zij de wedstrijden niet langer kunnen ontvangen zonder een andere abonnementsvorm te kiezen.
Voor komend weekend heeft deze aanpassing impact voor mensen die alleen FOX Sports 1 kunnen ontvangen en daarom geen toegang hebben tot de overige kanalen van FOX. Dit kunnen bijvoorbeeld klanten zijn van KPN die het basispakket hebben, maar ook klanten van andere aanbieders zoals Caiway, Youfone, T-Mobile Thuis of Canal Digitaal.
Feyenoord kijk je in De Kuip Kijk je Feyenoord – Sparta Rotterdam toch liever in De Kuip? Er zijn nog tickets verkrijgbaar voor de eerste competitiewedstrijd van hoofdtrainer Jaap Stam. Deze vind je in de nieuwe officiële Feyenoord Ticketshop. Het is er bovendien mogelijk om een onbeperkt aantal kaarten te kopen voor vrijwel alle andere duels in de eerste competitiehelft.Klik hiervoor meer informatie over de kaartverkoop.
Wij gebruiken cookies om onze website en onze service te optimaliseren.
Functioneel
Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een website of over verschillende websites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.