Stormloop op Feyenoordshirts met ‘Kuyt’ op achterkant
Sinds Dirk Kuyt dinsdagavond bekendmaakte dat hij volgend seizoen bij Feyenoord met nummer 7 gaat spelen, is er een stormloop ontstaan op het shirt van de publiekslieveling. Via internet en de fanshop hebben Feyenoord-fans zich massaal gemeld voor een shirt met de naam Kuyt op de achterkant.
Alex van Mook, merchandisingmanager bij Feyenoord, spreekt tegen Metro van een ‘Kuyt-effect’. “Vooral via de webshop zagen we een flinke stijging. Om een idee te geven. Voor de bekendmaking wilde tien procent van de mensen de naam Kuyt op het shirt hebben. Na de bekendmaking is dat 55 procent. Daarmee staat hij met stip op de eerste plek.”
Van Mook denkt dat de enorme vraag naar Kuyt-shits samenhangt met de bekendmaking van zijn rugnummer. “Deze mensen gaan nu vol voor Kuyt en komen langs of bestellen via de website.”
Bron: Soccernews.nl