Nieuws

RET gaat extra trams voor duels Feyenoord inzetten

on

Het succes van Feyenoord heeft ook haar invloed op het openbaar vervoer in de stad. Het Rotterdamse vervoerbedrijf RET houdt de komende thuiswedstrijden van Feyenoord extra trams paraat.

Dat voor het geval het opnieuw heel druk wordt in de Feyenoordtram. Dat meldt AD/Rotterdams Dagblad. Afgelopen zondag voor en na afloop van de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht zaten de trams naar De Kuip voller dan ooit, omdat supporters voor het eerst gratis met het openbaar vervoer mochten reizen.

Feyenoord sloot als enige van de drie betaald-voetbalclubs in Rotterdam vorige week een overeenkomst met de RET. Zondag moest het vervoerbedrijf, naast de twaalf trams die er normaal al extra rijden tussen Rotterdam Centraal en De Kuip, twee extra trams inzetten om alle supporters te kunnen vervoeren.

De eerste thuiswedstrijd van de Stadionclub, momenteel met een punt achterstand op koploper Ajax nummer drie in de Eredivisie, staat op vrijdag 5 april ingepland. Dan is VVV-Venlo de tegenstander om 20.00 uur.

Bron: Elfvoetbal.nl

You must be logged in to post a comment Login