Nieuws

Overzicht voorbereidingen teams Feyenoord Academy

on

Het programma van de Feyenoord Academy teams is als volgt.

Feyenoord Onder 19

–    Van 8 tot en met 12 augustus zal Onder 19 in Kroatië deelnemen aan het Mladen Ramljak International Tournament.
–    Verder spelen zij nog de wedstrijd om de Supercup tegen Ajax op zaterdag 31 augustus.
–    Zaterdag 7 september, Excelsior O19 – Feyenoord O19, aanvang 14.30 uur.

Feyenoord Onder 17

–    Zaterdag 8 augustus O17 – AFC DWS O17 aanvang 14.30 uur.
–    12 tot en met 19 augustus Spartak Cup in Moskou.
–    Zaterdag 24 augustus, drieluik met AEK Athene en Dallas O17 bij VDL in Maassluis
–    Zaterdag 7 september start competitie.

Feyenoord Onder 16

–    Zaterdag 17 augustus, Fortuna Sittard O16 – Feyenoord O16, aanvang 13.00 uur.
–    Zaterdag 24 augustus, FC Dordrecht O16 – Feyenoord O16, aanvang 14.00 uur.
–    Zaterdag 7 september start competitie.

Feyenoord Onder 15

–    Zaterdag 17 augustus, Bayer Leverkusen O15 – Feyenoord O15, aanvang 13.00 uur.
–    Zaterdag 24 augustus, NEC O15 – Feyenoord O15, aanvang 12.00 uur.
–    Dinsdag 27 augustus, FC Dordrecht O15 – Feyenoord O15, aanvang 12.00 uur.
–    Zaterdag 7 september start competitie.

Feyenoord Onder 14

–    Zaterdag 17 augustus, Bayer Leverkusen O14 – Feyenoord O14, aanvang 13.00 uur.
–    23 tot en met 25 augustus, BOAL-toernooi, ’s-Gravenzande.
–    Zaterdag 31 augustus, FC Utrecht O14 – Feyenoord O14, aanvang 10.30 uur.
–    Zaterdag 7 september start competitie.

Feyenoord Onder 13

–    Zaterdag 17 augustus, drieluik met FC Utrecht en Go Ahead Eagles.
–    23 tot en met 25 augustus, Toernooi FC Zutphen.
–    Zaterdag 31 augustus, Beker/start competitie.
–    7 en 8 september, Ramada Cup.

Feyenoord Onder 12

–    Zaterdag 10 augustus, Feyenoord – Vitesse, VDL Maassluis, aanvang 12.00 uur.
–    Zaterdag 17 augustus, Alphense Boys – Feyenoord, aanvang 9.00 uur.
–    19 tot en met 21 augustus trainingskamp Austerlitz.
–    31 augustus en 1 september, Miru & HJS-toernooi, Maasbree

Feyenoord Onder 11

–    Zaterdag 10 augustus, Feyenoord – Vitesse, VDL Maassluis, aanvang 12.00 uur.
–    19 tot en met 21 augustus trainingskamp Austerlitz.
–    Zondag 25 augustus, Toernooi ATC’65.
–    7 en 8 september, Moerdijk Cup.

Feyenoord Onder 10

–    Zaterdag 10 augustus, Feyenoord – Lokeren, VDL Maassluis, aanvang 10.30 uur.
–    Zaterdag 17 augustus, drieluik met Borussia Dortmund en Genk bij VDL in Maassluis.
–    19 tot en met 21 augustus trainingskamp Austerlitz.
–    Zaterdag 24 augustus, Toernooi ATC’65 en Wittenhorst.

Feyenoord Onder 9

–    Zaterdag 10 augustus, Feyenoord – Lokeren, VDL Maassluis, aanvang 10.30 uur en Miba Cup.
–    Zaterdag 17 augustus, drieluik met Borussia Dortmund en Genk bij VDL in Maassluis.
–    Zaterdag 24 augustus, Quick Boys – Feyenoord, aanvang 10 uur.

Feyenoord Onder 8

–    Zaterdag 10 augustus, Feyenoord – Lokeren, VDL Maassluis, aanvang 10.30 uur en Miba Cup.
–    Zaterdag 17 augustus, Quick Boys – Feyenoord, aanvang 10 uur.
–    Zaterdag 24 augustus, Mini-toernooi FC Utrecht
–    Zaterdag 31 augustus, Ultimate Football Tournament, DOCOS Leiden

Feyenoord Onder 7

–    Zaterdag 10 augustus, Feyenoord – Lokeren, VDL Maassluis, aanvang 10.30 uur.
–    Zaterdag 24 augustus, Feyenoord – SEV, VDL Maassluis, aanvang 9.00 uur.

Bron: feyenoordacademy.nl

Aanbevolen voor jou