‘Naam El Hamdaoui duikt op als alternatief Dost’
Mounir El Hamdaoui is volgend seizoen wellicht weer op de Nederlandse velden te bewonderen. De spits geldt voor Feyenoord namelijk als alternatief voor Bas Dost, schrijft het Italiaanse medium Calciomercato.
De dertigjarige El Hamdaoui staat momenteel onder contract bij Fiorentina, maar is daar op een zijspoor beland. De Marokkaan mag zelfs niet meer met het eerste elftal meetrainen. Vorig seizoen werd de dribbelaar nog verhuurd aan Málaga CF, waar hij sterk begon met een hattrick. Niet veel later werd hij echter uit het eerste elftal gezet vanwege overgewicht.
Feyenoord-trainer Fred Rutten probeerde El Hamdaoui in het verleden al twee keer naar PSV te halen en is nog altijd zeer gecharmeerd van de technicus. De bij Ajax na een ruzie met Frank de Boer geflopte aanvaller verdient in Italië echter zo’n twee miljoen euro, veel en veel meer dan dat Feyenoord hem eventueel zou kunnen bieden.
Bron: Soccernews.nl