John Goossens tekent in Roemenië

Geplaatst op 09 september 2015 in Nieuws

Share this…

Oud-Feyenoorder John Goossens gaat aan de slag bij het Roemeense FC Voluntari. De 27-jarige middenvelder liet een clausule opnemen dat hij in de winterstop kan overstappen naar een club uit de Amerikaanse competitie.
Goossens kreeg de afgelopen maanden verschillende aanbiedingen, waaronder uit de Amerikaanse Major League Soccer. Daar begint de competitie echter pas in januari. Vandaar dat Goossens de komende maanden aan de slag gaat in Roemenië met de kanttekening dat hij in januari mag vertrekken naar de VS.
Nadat het contract van Goossens ontbonden was bij Feyenoord tekende hij bij FC Pune City in India, net als Wesley Verhoek dinsdag deed. Nu vervolgt hij zijn loopbaan dus in Roemenië, waar hij gaat strijden tegen degradatie. Het net gepromoveerde Voluntari heeft namelijk pas vier punten uit negen wedstrijden.
Goossens speelde twee seizoenen voor Feyenoord waarin hij tot 30 wedstrijden en drie goals kwam.

Bron: Rijnmond.nl

  

Share this…