Willem Janssen heeft zich gestoord aan de berichtgeving van Voetbal International over Wesley Verhoek. De rechtsbuiten zou niet lekker in de groep hebben gelegen bij FC Twente.
Verhoek maakte in januari van dit jaar met grote verwachtingen de overstap van ADO Den Haag naar FC Twente. In Enschede kwam de aanvaller echter geen moment uit de verf, waarop hij afgelopen zomer zijn conclusies trok en koos voor een transfer naar Feyenoord.
Weekblad VI meldde woensdag dat de spelers van FC Twente zich zouden hebben geërgerd aan de grote mond van Verhoek, zeker omdat de voetballer niet presteerde. Volgens Janssen is dat echter volstrekte onzin. “Zojuist artikel over mijn vriend Wesley Verhoek gelezen in VI, wat een bullshit dat teamgenoten zich aan zijn grote mond zouden storen..pfff”, twitterde Janssen.
Bron: Voetbalprimeur.nl
You must be logged in to post a comment Login