Daryl Janmaat is definitef weg bij Feyenoord. De 24-jarige verdediger is dinsdagochtend medisch goedgekeurd en heeft daarna voor zes jaar getekend bij Newcastle United.
Feyenoord ontvangt een transfersom van 7,5 miljoen euro voor Janmaat. De Hagenaar speelde twee seizoenen in de Kuip, waarin hij zich tot interantional wist te ontwikkelen. Tijdens het WK in Brazilië kwam Janmaat in vijf van de zeven Oranje-duels in aktie.
Janmaat is de tweede dragende speler die Feyenoord officieël heeft verlaten. Eerder maakte Graziano Pellè de overstap naar Southampton. Het ligt in de lijn der verwachting dat binnenkort de transfer van Bruno Martins Indi naar FC Porto bekend wordt gemaakt. Daarnaast lijkt het vertrek van Stefan de Vrij een kwestie van tijd. Ook voor Jordy Clasie is er buitenlandse belangstelling. Feyenoord heeft echter laten weten de middenvelder graag te behouden.
Bron: Rijnmond.nl
You must be logged in to post a comment Login