Janmaat: ‘Kan me wel vinden in de woorden van Pellè’
Daryl Janmaat is blij dat Feyenoord de selectie tot nu toe bij elkaar heeft weten te houden. Met een goed ingespeeld elftal kunnen de Rotterdammers komend seizoen nog beter presteren. Dit zegt de 23-jarige rechtsback in een interview met het weekblad Voetbal International.
‘Ik vind niet dat Feyenoord ook meteen titelkandidaat is. Gaat me te ver, want daarvoor missen we ook nog wel wat’, reageert de Oranje-international. ‘Ik las vorige week in jullie blad dat Graziano Pellè zei dat we ten opzichte van Ajax, dat drie keer op rij kampioen is geworden, zo’n tien procent tekortkomen. Kan ik me wel in vinden.’
‘Als je naar vorig seizoen kijkt, dan was Ajax stabieler, maakten ze minder fouten dan wij. Dan zie je wat ervaring kan doen. Ajax weet wat het is voor de titel te spelen, wij weten dat veel minder goed. Daarbij vind ik dat we te afhankelijk zijn van Pellè. Je zag dat als hij niet meedeed, we meteen een probleem hadden.’
‘Maar wat als Pellè – even afkloppen – een blessure oploopt? Dus om kampioen te kunnen worden, moet je méér in je mars hebben dan wat Feyenoord had en heeft. Dan mag je bij afwezigheid van je spits nooit zo wegzakken als vorig seizoen en niet eens praten over wat er kan gebeuren als het onverhoopt misgaat.’ (Martijn Krabbendam)
Bron: Vi.nl