“Hopelijk kunnen we aan het einde van de rit een feestje gaan bouwen”
Ruben Schaken beseft dat het niet makkelijk zal worden om kampioen te worden, maar hoopt wel dat zijn team in staat is om kampioen te worden. De aanvaller van Feyenoord zou graag aan het einde van het seizoen een groot feest willen bouwen.
“We hebben nog acht wedstrijden te gaan, maar daar zitten nog een paar hele lastige hordes tussen, hoor”, begon Schaken in gesprek met het Algemeen Dagblad. “We focussen ons puur op de eerstvolgende wedstrijd, dus zondag tegen FC Utrecht.”
“Hopelijk kunnen we aan het einde van de rit inderdaad een feestje gaan bouwen”, vervolgde Schaken hoopvol. De aanvallend ingestelde speler wil daar echter niet te veel over nadenken. “Eigenlijk is het te vroeg om het daar nu al over te hebben.”
Bron: Soccernews.nl