Nieuws

Gyan bewondert fans: “Echte supporters”

on

Christian Gyan spreekt vol lof over de supporters van Feyenoord. De verdediger stond in zijn loopbaan van 1996 tot medio 2007 onder contract bij de Rotterdammers. Met die club speelde hij eveneens de wedstrijd op de Super Cup (duel tussen winnaar Champions League en UEFA Cup, de voorloper Europa League, red.) met Real Madrid in 2002 (3-1 nederlaag).

“Feyenoord-supporters zijn echte supporters. Ik denk dat het de beste supporters in Nederland zijn. Super-supporters”, is de mening van Gyan tegenover Feyenoord-TV. Het feit dat de aanhang de spelersgroep na afloop van de nederlaag tegen Madrid destijds toejuichte, zegt volgens de mandekker voldoende.

“Na afloop van die wedstrijd ging iedereen klappen. Wij hebben de UEFA Cup gewonnen en spelen het volgende seizoen Champions League. Dat vonden de supporters al genoeg. Ze vonden het geen probleem dat we verloren hadden. Dat vond ik mooi”, aldus de 34-jarige Gyan, die tot 93 competitieduels kwam voor Feyenoord.

Bron: Soccernews.nl

You must be logged in to post a comment Login