Guezen maakt zich met opmerkelijke uitspraak niet geliefd 

Geplaatst op 02 juli 2015 in Nieuws

Share this…

Dean Guezen heeft zich met een opmerkelijke uitspraak nu al niet geliefd gemaakt bij Feyenoord. Het zestienjarige talent, dat geboren is in Amsterdam, zal komend seizoen het shirt van de club uit Rotterdam dragen. Toch had hij het liever anders gezien.
“Diep in mijn hart was ik natuurlijk naar Ajax gegaan. Een Amsterdammer voetbalt het liefst op De Toekomst. Zo eerlijk ben ik wel”, zo sprak de jonge speler zich uit in gesprek met De Telegraaf.

In de F’jes speelde Guezen ook daadwerkelijk in de jeugdopleiding van Ajax, maar die club liet de jongeling toen alweer gauw achter zich. Onlangs heeft de clubleiding van Ajax wel naar Guezen gekeken. “Ze zijn wel naar mij verschillende keren wezen kijken. Tot iets concreets heeft het nimmer geresulteerd.”
Bron: Soccernews.nl

  

Share this…