Gio: ‘De wedstrijd begon pas in vijftigste minuut’
Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst is blij met het zwaarbevochten punt tegen FC Groningen (1-1). “Je komt hier voor drie punten, maar ik denk dat we nu na negentig minuten een punt winnen. Bij ons begon de wedstrijd pas in de 50-ste minuut,” aldus de oefenmeester.
De eerste helft van Feyenoord was ronduit belabberd, zag ook Van Bronckhorst. “Dat hebben we eerder meegemaakt bij ADO Den Haag, het heeft waarschijnlijk toch met de druk van het moeten te maken. Die stap konden wij toen, bij ADO, niet maken en nu weer niet. Ik heb niet het Feyenoord gezien wat ik wil zien. Je wilt een tegenstander geen geloof geven, maar dat deden wij wel door die goal weg te geven.”
Zaterdag liet PSV twee punten liggen tegen Roda JC (1-1) en Ajax verloor eerder op zondag van FC Utrecht (1-0). Feyenoord profiteert dus maar half, misschien ook wel met de uitslagen van de concurrenten in het achterhoofd. “Dat heeft er wel mee te maken. We lopen een punt in, dat is positief, maar je gaat voor de volle winst. Daar heb je op basis van de eerste helft geen enkele recht op. In de tweede helft kwamen we goed terug, wordt het 1-1, maar na een kans op 2-1 komen we met tien man te staan.”
Van Bronckhorst vervolgt: “Na die rode kaart kwam er wel iets in het elftal. Wij kregen nog de grootste kans met Tonny (Vilhena, red). Maar wij hebben een rode kaart nodig gehad om het Feyenoord te zien wat ik wil zien. Dat moet natuurlijk niet.”
Bron: Rijnmond.nl