Foto’s maandagtraining online 

Geplaatst op 12 oktober 2015 in Nieuws

Share this…

Mooier kan soms een foto niet in beeld worden gebracht en zeker vandaag niet bij het voor het eerst mee trainen van 3 spelers van de A1 selectie. Namelijk Gustavo Hamer, Rick van der Meer en Mo El Hankouri.
Waar 2 echte jeugdspelers al zeer belangrijk zijn geworden bij de hoofdselectie en proberen weer snel fit te worden is het vizier al weer gericht op de toekomst. De toekomst waar jeugdspelers van Feyenoord van dromen. Spelen in hun eigen KUIP. Je zag aan alles dat ook deze 3 spelers al zeker over de nodige kwaliteiten beschikken en niet meer echt opkijken naar spelers die al in het 1e van Feyenoord staan.
Natuurlijk is de stap nog flink maar deze 1e training is een aanzet tot meer, meer en meer en zo moet eigenlijk ook de selectie over de toekomst denken. De uitdaging moet zijn dat je steeds maar hogerop wil en het doel moet zijn, prijzen pakken. Mooie aanzet tot het steeds maar beter gaan presteren de rest van de maand. Met wedstrijden tegen Heerenveen, AZ, Ajax voor de beker kan een mooie stap worden gezet in de toekomst van Feyenoord door te laten zien hoever dit elftal al is en of er echt rekening gehouden moet worden met de Rotterdammers dit seizoen. Het legioen verwacht maar 1 ding en dat is strijd en laten zien dat wij
FEYENOORD zijn !
FOTO’S TRAINING DEEL 1 


FOTO’S TRAINING DEEL 2


Bron: feyenoordtraining.nl
   
   

Share this…