Nieuws

Feyenoord met rouwbanden tegen RKC Waalwijk

on

Feyenoord gaat de komende thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk met rouwbanden spelen. Ook zal er voorafgaand aan het duel één minuut stilte worden gehouden naar aanleiding van het overlijden van Ab Fafié, die woensdag op 71-jarige leeftijd overleed.

Fafié speelde in het seizoen 1959/1960 vier wedstrijden in de hoofdmacht van Feyenoord. Na zijn actieve carrière keerde Fafié in 1981 als assistent-trainer terug in de Kuip. Als speler kwam Fafié ook voor Xerxes en PSV uit. In 1983 was hij tijdelijk hoofdtrainer van Feyenoord, na het vertrek van Hans Kraay sr. Een jaar later werd hij opnieuw hoofdtrainer.

Als trainer werkte Fafié verder onder meer voor AEK Athene, AA Gent, FC Utrecht, AEK Larnaca en Go Ahead Eagles. Ook trainde hij de nodige amateurclubs uit onze regio, waaronder CVV en Overmaas.

Bron: Rijnmond.nl

You must be logged in to post a comment Login