Feyenoord kwam op bezoek bij NAC Breda niet verder dan een 0-0 gelijkspel. Na eerder puntverlies van FC Utrecht was het voor de ploeg van interim-trainer Pascal Bosschaart de ultieme kans om dichter bij de derde plaats te komen. Met dit resultaat is het Feyenoord nog altijd niet gelukt om dit kalenderjaar een eredivisiewedstrijd op vreemde bodem te winnen.
Het eerste kwartier kwam NAC het beste uit de startblokken, dat ook nog een kans kreeg via Leo Sauer. De huurling van Feyenoord schoot van grote afstand de bal net naast en over het doel. Feyenoord was gewaarschuwd.
Na de Bredase storm was het Thomas Beelen die vanuit een hoekschop Feyenoord bijna op voorsprong zette. Het was nota bene Sydney van Hooijdonk die de kopbal van de verdediger van de lijn haalde. Het bleek het startschot van de volledige controle van Feyenoord in het Rat Verlegh Stadion.
Het meest discutabele moment vond plaats rond de zestigste minuut, waar NAC een penalty kreeg. Jakub Moder leek NAC-verdediger Maxime Busi aan te tikken, maar na tussenkomst van de VAR besloot de arbitrage onder leiding van Dennis Higler dat het een schwalbe was van de Belgische speler van NAC. Als bijna een kwartier later Feyenoord via Paixao de openingstreffer leek te maken, kwam ook nu de arbitrage ertussen.
Nauwelijks was het waarneembaar, maar na een VAR-check van ruim vier minuten bleek dat Paixao net aan buitenspel stond. Een flinke domper voor de ploeg van Bosschaart, dat lang tegen een openingstreffer aan zat te hikken, maar in de slotfase nog moest vrezen voor een nieuwe storm van NAC.
Tot een doelpunt kwamen zowel Feyenoord als NAC niet meer. In uitwedstrijden heeft Feyenoord met dit resultaat dit kalenderjaar nog altijd niet gewonnen.
Opstelling Feyenoord: Wellenreuther; Read, Beelen, Hancko, Hartman (67′ Bueno); Moder, Ivanusec (87′ Targhaline), Milambo; Hadj Moussa, Carranza (74′ Osman), Paixão;
Rijnmond.nl
You must be logged in to post a comment Login