‘Feyenoord denkt aan Meulensteen als opvolger Koeman’

Geplaatst op 15 februari 2014 in Nieuws

Share this…

Het is niet ondenkbaar dat René Meulensteen na het huidige seizoen aan de slag zal gaan bij Feyenoord. De trainer wist bij Fulham weliswaar niet te overtuigen, maar Football DirectNews linkt de oefenmeester nu aan de club uit Rotterdam.

Trainer Ronald Koeman heeft al aangegeven dat hij bezig is aan zijn laatste seizoen bij Feyenoord. De Rotterdammers zijn dan ook druk op zoek naar een opvolger. Daarbij is de club naar verluidt terecht gekomen bij Meulensteen.

Eerder werd de oefenmeester ook al aan Feyenoord gelinkt, maar nu hij ontslagen is bij Fulham houdt men in Engeland steeds meer rekening met Meulensteen als nieuwe trainer van de Rotterdammers. In het verleden was de Nederlander de rechterhand van Sir Alex Ferguson bij Manchester United.

Bron: Soccernews.nl

Share this…