Eljero Elia was zondagmiddag de smaakmaker van Feyenoord. De aanvaller nam tegen FC Groningen drie van de vijf treffers voor zijn rekening: 0-5. Na de eerste twee goals haalde Elia zijn scheenbeschermer tevoorschijn en stak deze in zijn mond.
.
Na afloop kreeg Elia uiteraard de vraag waarom hij dat deed. “Ik heb een vriendengroep in Den Haag. Het zijn muzikanten. Met hen had ik de afspraak gemaakt dat ik iets voor ze zou doen als ik scoorde”, zo verklaarde de Feyenoorder in gesprek met de NOS. “Ik wilde laten zien dat ik bij ze was in mijn gedachten.”
.
“Waarom in mijn mond? Ja, dat weet ik niet. “Ik wilde de scheenbeschermer gewoon laten zien.” De vinger van Elia raakte in de tweede helft uit de kom en dat leidde tot een wissel. “Nu wordt hij dik en begint ie te kloppen. Ik heb wat pijnstillers gekregen.”
.
Bron: voetbalzone.nl
You must be logged in to post a comment Login