Jordy Clasie zou het niet erg vinden om langer bij Feyenoord te blijven, maar de middenvelder van de Rotterdammers wil naar verluidt wel een beter contract. Volgens het Algemeen Dagblad is de Nederlands international daar momenteel met technisch directeur Martin van Geel over in gesprek.
Clasie heeft in Rotterdam nog een contract tot medio 2015, maar meerdere clubs toonden de afgelopen tijd interesse in zijn diensten. Na het seizoen zou hij onder andere een aanbieding van Fiorentina in beraad nemen.
Een langer verblijf in Rotterdam sluit de 21-jarige middenvelder ook niet uit, maar daar moet wel een beter contract tegenover staan. Op dit moment zijn de Rotterdammers echter niet van plan om aan de eisen van Clasie te voldoen. Later zullen beide partijen opnieuw met elkaar om de tafel gaan
Bron: Soccernews.nl
You must be logged in to post a comment Login