Nieuws

Braafheid zou graag voor Rutten naar Feyenoord komen

on

Edson Braafheid hoeft niet lang na te denken als Feyenoord hem benadert. De linksback heeft namelijk een warme band met de nieuwe trainer Fred Rutten.

Braafheid mag transfervrij vertrekken bij het Duitse 1899 Hoffenheim. ‘Een overstap naar een club als Feyenoord zou perfect voor me zijn’, zegt de 31-jarige verdediger tegen NU.nl. Hij werkte eerder al samen met Rutten bij FC Twente en dat beviel uitstekend. In deze periode groeide Braafheid uit tot international.

Bij het afscheidsduel van Sander Boschker, afgelopen dinsdag, kwamen de twee elkaar al even tegen. ‘Rond de wedstrijd hebben we het kort gehad over mijn situatie en of we iets voor elkaar kunnen betekenen in de toekomst. Hij heeft mij in mijn tijd bij Twente naar een hoger level gebracht. Rutten weet ook precies hoe ik in elkaar steek, als voetballer én als mens. Dat vind ik bij mijn keuze voor een nieuwe club heel belangrijk.’

Overigens staat Braafheid ook open voor een club uit een grote buitenlandse competitie en voor andere ploegen uit de Eredivisie. ‘Het belangrijkste is dat een club bij me past en er een trainer is die gelooft in mijn kwaliteiten. Dat heb ik nodig om weer een jaar te kunnen vlammen, naar mijn oude niveau toe te kunnen groeien.’

Bron: Ad.nl

You must be logged in to post a comment Login