Nieuws

Arne Slot: “Dat de ontlading zo groot was, zegt veel”

on

De ontlading na de late treffer van Cyriel Dessers was niet alleen groot bij de aanvaler en zijn teamgenoten, maar ook bij de stafleden en Arne Slot. De ‘Man of the Match’ en andere invallers konden na afloop rekenen op lof van de hoofdtrainer.

‘Dat de ontlading zo groot was, zegt veel,’ begon Slot na afloop van het duel waarin volgens hem weinig kansen voor Feyenoord waren. ‘Sparta had een duidelijke strategie, waardoor we nauwelijks mogelijkheden kregen om te scoren en dan komt er deels geluk bij kijken.’

Waar zijn team bij dit type wedstrijden normaal gesproken kan leunen op een individueleactie, zag Arne Slot dat daar deze wedstrijd minder sprake van was. ‘Luis Sinisterra had niet de vorm die hij kan halen, dus we konden vandaag weinig profiteren van zijn dreiging.’

Gelukkig zag de oefenmeester dat zijn wissels wel effect hadden op het wedstrijdbeeld. Slot lichtte toe: ‘Het is voor ons en Cyriel fijn dat hij deze goal maakt. De teleurstelling was bij hem groot na de gemiste kansen tegen RKC, maar vandaag liet hij zien dat hij van grote waarde kan zijn.’

De hoofdtrainer had niet alleen complimenten voor Dessers, maar ook voor de overige invallers. ‘Fredrik viel sterk in met goede dribbels en passes waarmee hij het spel versnelde. Ook Reiss Nelson speelde een belangrijke rol, nadat hij de hoekschop in de slotfase forceerde,’ glimlachte Slot.

Focus op Berlijn
Vanwege het drukke speelschema schakelt Feyenoord snel door. Het team reist volgende week af naar Berlijn voor het UECL-duel met FC Union Berlin. ‘We hebben er zin in en hopen de aanwezige supporters te trakteren op een mooie wedstrijd.’ Op steun van het legioen kan hij rekenen, want naar verwachting zullen veel Feyenoord-supporters afreizen naar Berlijn. ‘Onze goede prestaties in Europa zullen daar vast aan bijdragen, dus laten we hier ook een mooie reis van maken die ordelijk verloopt,’ sloot Slot af.

Bron: Feyenoord.nl

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply