ADO wijst verhoogd bod op Kramer

Geplaatst op 06 augustus 2015 in Nieuws

Share this…

 afFeyenoord heeft de onderhandelingen met ADO Den Haag over Michiel Kramer heropend. De Rotterdamse club probeerde met een verhoogd bod om de spits toch los te weken bij ADO, maar dat is donderdag niet gelukt.
De onderhandelingen tussen Feyenoord en ADO verlopen al langere tijd erg stroef. ADO had eerder in deze transferperiode een bod van 1,5 miljoen euro van FC Banyas geaccepteerd, maar wil inmiddels meer geld voor Kramer omdat de competitie bijna gaat beginnen. Kramer is de enige spits in de selectie van Henk Fraser en de Haagse club wil niet zonder puntaanvaller aan de competitie beginnen. 
ADO Den Haag had sinds het afgelopen weekend niets meer van Feyenoord gehoord, maar nu gingen beide partijen toch weer om tafel. Echt vruchtbaar was dat niet, want wederom werd geen akkoord bereikt. Het is niet bekend of Feyenoord van plan is om voor een derde keer terug te komen in Den Haag.

Bron: Rijnmond.nl

  

Share this…