ADO denkt na over terugkeer Immers

Geplaatst op 01 november 2015 in Nieuws

Share this…

ADO Den Haag denkt na over de terugkeer van Feyenoord-middenvelder Lex Immers (29).,,Hij zou zeker van toegevoegde waarde zijn. Zo’n type vind ik mooi. Bereid, betrokken en een speler die ook in de ‘zestien’ komt. Dat kan een extra wapen zijn. We hebben nog niet gesproken, zo ver zijn we nog niet. Maar zijn terugkeer is zeker iets om over na te denken. Je ziet ook een enorme affiniteit met de supporters”, aldus ADO-trainer Henk Fraser.

 

Immers die in Rotterdam wekelijks buiten de wedstrijdselectie valt, zat vandaag in Den Haag op de tribune. Hij werd luid bejubeld door de fans op ‘Midden-Noord’ die zongen dat ‘Lexie een echte Hagenees is’ en dat hij ‘zijn tattoo moest laten zien’. Zoals bekend heeft Immers een ooievaar op de rug getatoeëerd. 
Volgens stadgenoot Tommie Beugelsdijk is Immers meer dan welkom. ,,Ik zou het geweldig vinden. Lex is een topper, een beest. Die kunnen wij heel goed gebruiken.”
 Immers is aan zijn vierde seizoen bezig in de Kuip waar hij nog een contract heeft tot medio 2017. De speler komt op dit moment niet in de plannen voor van trainer Giovanni van Bronckhorst, maar mocht er serieus gesproken worden over een eventuele terugkeer dan zal Feyenoord in financieel opzicht de helpende hand moeten bieden. 
De Hagenaar is één van de grootverdieners in de Kuip. Zelf zei hij gisteren ‘zich te richten op het kampioenschap met Feyenoord’. ,,Ik heb niets gehoord van ADO Den Haag.”

Bron: Ad.nl

  

Share this…