Giovanni van Bronckhorst staat op het punt om een lucratief contract te tekenen bij de Chinese club Guangzhou R&F. De 44-jarige trainer zal Arno Philips, de fysieke trainer van Feyenoord en Oranje, nog deze week meenemen naar China. Dit meldt het Algemeen Dagblad op hun website. De keuze van Gio om aan de slag te gaan bij Guangzhou R&F is nogal opmerkelijk, omdat Guangzhou R&F een samenwerkingsverband heeft met aartsrivaal Ajax.
Van Bronckhorst werkte sinds een paar maanden voor de zogenaamde ‘The City Group‘. Tot deze groep behoren de volgende clubs; Manchester City, New York City FC en Melbourne City FC. Het lijkt er dus sterk op dat Van Bronckhorst niet verder gaat bij ‘The City Group’ en aan de slag zal gaan als hoofdtrainer.
Giovanni van Bronckhorst won in vier seizoenen met Feyenoord de landstitel in twee maal de KNVB-beker en ook nog twee Johan Cruijff schalen.
You must be logged in to post a comment Login